Uus kevad, sama jama

Kellele tundub nagu oleks 2020 kevad lihtsalt kordusele pandud? Natuke sedamoodi küll ju. Lühimärkusi trennist katkuajal.

  • Avastasin täiesti juhuslikult Viljandi järvejooksu kodulehel, et see 1. mail siiski ei toimu. Kas ma lihtsalt ei saanud kirja või nii see mõeldud oligi? Natuke kahju, samas 1. augustil võib see jooks ka paras elamus olla. Näis, kas 22. juuni Võidupüha maraton ikka saab toimuda.
  • Kui karmid piirangud jälle silmapiirile ilmusid, tellisin kiiresti-kiiresti Hansapostist mingid 20-kilosed hantlid, mida saab reguleerida 5-, 10-, 15- ja 20-kilosteks. Lõpuks sain need kätte ka ja üle ligi kuu aja korralikumat jõutrenni teha oli ikka magus küll. Täisvarustuses saali need muidugi ei asenda, aga abiks ikka. Täna lasin ringis läbi jõutõmbed, erinevad väljaasted, seljatõmbed ning õlaharjutused ning valu on juba tunda. Pole ka ime, kui suurim lihastrenn on olnud pargis pingi najal võimlemine.
  • Mu imeline Polar Ignite kell hakkas siin vaevu 9 kuu eluea peale otsi andma. Aku sai trenni tegematagi paari päevaga tühjaks ning õhtul 20-protsendine aku sai hommikuks nii tühjaks, et viskas pildi taskusse. Õnneks või kahjuks tegi tehase restart imet. Olen siin ligi 3 ööpäevaga teinud 2 trenni ja akust on endiselt järel 40%. Kokkuvõttes ütleks siiski, et oleks võinud Vantage M’i võtta.
  • Ahjaa, päris tore on jälle nii joosta, et soolalumi või jää talla all ringi ei käi. Latt on ikka väga madal.

4 kommentaari “Uus kevad, sama jama

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s