Kevade probleemid

Kevad on käes, jee! Sellega seoses tabasid mind uued ootamatud riietumisprobleemid – varsti on liiga soe, et õue minnes peapaelaga juukseid ära varjata. 😀 Mitte, et mu juuksed isegi tingimata mustemad oleks, kui pea iga päev trenni tehes, aga mingil müstilisel kombel näevad need sajas variatsioonis hullemad välja lihtsalt.

Kaalusin siis hakata mingeid ägedaid pearätte ning turbaneid kandma, aga siis tuli pähe, et sinna juurde peaks kuuluma ka vastav stilistika ja meik. Muidu ma näeks ikka välja nagu Õnne 13 Laine või niisama vähihaige. Aeg vist eakohaselt poisipea lõigata.

Image result for head scarf expectation vs reality

12 kommentaari “Kevade probleemid

 1. Ma ükskord tahtsin suvel randa minnes räti pähe siduda, et päike liiga ei teeks. Sidusin räti pähe…. ja nägin välja nagu töötaks piimakombinaadis… Otsustasin riskida päikesepistega ja läksin rätita 🙂

  Liked by 1 person

 2. Poisipea võid siis lõigata, kui sul on aega, ressursse ja tahtmist iga kolme nädala tagant juuksuris käia 😉 Mul oli poisipea päris palju aastaid. Never again.

  Meeldib

  1. Aa, nojah, fain siis! Ma saan aru, et minu soov mitte käia juuksuris ja samas mitte näha õudne välja on liiga palju tahetud. 😀 😀 #maailmavalu #karjuvebaõiglus

   Meeldib

   1. Mis sa arvad, miks mul tagumikuni juuksed on? 😀 (Ma ei väida, et ma ei näe õudne välja, aga juuksuris ma tõesti ei käi).

    Muidugi alternatiiv mugavuse poolest oleks masinaga ajamine. Seda saab kodus ise teha. Aga peab ka väga tihti tegema, muidu on kole.

    Meeldib

   2. Diagnoosisin siin kodus natuke täpsemalt, miks ma õudne välja näen ja nähtavasti on asi lapsesaamises. Siis on mingi aeg hull juuste vohamise faas, millele järgneb juuste kaotamise faas. Ma pole kindel, kummas ma praegu olen, aga oimukohtadel on eraldi nähtus mingit 10-sentimeetrist karvakasvu, mis iga niiskuskübeme peale tõuseb selliseks orangutanibeebi stiilis klounisoenguks. 😀 Lihtsalt stabiilselt juuksurit vältides see kunagi nii hulluks ei läinud.

    Meeldib

  1. Ma sain õnneks Tarja Haloneni soengu faasi läbi põetud 2-3-aastaselt (millele vanem vend lahkelt kaasa aitas). Sobis isegi üllatavalt hästi muidu. 😀

   Meeldib

 3. Ma aeg-ajalt lõikan ka juuksed lühikeseks, (kuigi poisipeast veidi pikemaks) ja siis lasen jälle välja kasvada, kuniks tekib aega ja tahtmist juuksurisse jälle minna. Praegu näen jälle üsna kummaline välja, sest eelmine lõikus oli äkki eelmise aasta maikuus, ja mul on hetkel täiesti suva 😀 panen juuksed hobusesabasse ja eksisteerin edasi.
  Seega sekundeerin, et poisipea vaid siis, kui on tahtmist ja aega pidevalt juuksuris käia.

  Meeldib

  1. Ma ka viimati lõikasin enda meelest lühikese bob’i. See on kõik ammu täiesti tuvastamatu. 😀 Vahel ikka hellitan ettekujutust, et vanemana saab minust hoolitsetud soenguga proua, aga selleks ma peaks vist omale lihtsalt paruka ostma.

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s