Trenninädal 18. – 24. veebruar 2019

nädal0219.png

Eelmise trenninädala lõpetasin kahe järjestikuse jooksupäevaga, millest üks oli ligi 19km pikk. Sel nädalal olen saanud nautida jäävabu jooksuradu, ehkki kilometraaž on ajapuudusel pigem olematu olnud.

Esmaspäeval tegin kergema jõutrennipäeva ning keskendusin pigem ülakehale. Tööl sokis ringi patseerides tundsin talla all mingit imelikku pinget, aga muid vaevusi 25-kilomeetrine jooksunädalavahetus ei tekitanudki.

Teisipäeval oli paariks päevaks viimane võimalus trenni teha, seega sörkisin rahulikult 7km. Väsimus oli tegelikult sees ja mingit lennukust polnud kuskilt välja võluda, aga värske õhu doosi sai kätte siiski. Kokku 7,01km, 46:41, 6:39min/km, 128bpm ning indeks 59.

Kolmapäeval sõitsin tööasjus kaheks päevaks Tallinna. Esiteks oli kavas üks tööandja brändingu konverents, mille lõunapausil käisin õues rämedat tuult ning olematuid teeolusid nautimas. Kohutav koht on see tavaline Tallinn. Õhtul turistitasin veel vanalinnas ja naersin omaette päris kõva häälega, kui vaateplatvormidele turnides ühel hetkel tuul lihtsalt sammugi edasi ei lasknud astuda – nagu kõrgmäestikku oleks sattunud. Pärast orienteerusin veel sõbrannaga Telliskivisse sööma ja laekusin õhtul hotelli päris väsinuna.

Neljapäeval tegin pärast hommikusööki veel kiire jalutustiiru vanalinnas ja eelmise päeva kontrastiks oli õues päikseline, vaikne, soe. Sellistel hetkedel jätab Tallinn täieliku paradiisi mulje. Pealelõunal sõitsin koju tagasi ning veetsin õhtu hoogtöökokates. Mul on kombeks ühe hakkimise, koorimise ning nõudepesuga mitu paja- ja ahjurooga korraga valmis teha, et neid siis mitu päeva hea võtta oleks. Viimaks tegin hilja õhtul veel kiire tiiru õues – 5,03km, 32:40, 6:30min/km, 130bpm ja indeks 57.

Reedel käisin jälle jõusaalis, kuhu minu suureks jahmatuseks laekus keset nädalalõpu tipptundi strippar Marco oma saatjaskonnaga videot filmima. I don’t even… Tegin siis vaikselt vabaraskuste ala servas kükipuuris oma asju ning jälgisin silmanurgast, kuidas kõrval hantlite juures riideid seljast üha vähemaks võeti. Õnneks tõmbasid nad ühel hetkel uttu ja siis said teised treenijad ka kohe ligi astuda ning oma trenni lõpuks ära teha.

Laupäeval käisime proovisime Annelinna uue MyFitnessi järgi, eriti oli huvi sealse funktsionaalse treeningu ala vastu. Pole midagi öelda – päris kadedaks tegi. Riietusruumid olid avarad, saun suurepärane, saalis kõik tipp-topp, raskuste valik suur, funktsionaalse treeningu alal jäi uudistamist ülegi ning lahkusime trennist päris uudsete lihasvaludega. Plaanisin küll rohkem ülakeha treenida, aga lõpuks sai kõige rohkem vatti alakeha – meil oli ju vaja kõik kannitrimmimismasinad järgi proovida, mida instatšikid tuhara viimistlemiseks kasutavad. Kindlasti teeb see silmad ette nt kesklinna MyFitnessile, aga logistiliselt jääb see ikka täiesti mõttetusse suunda meie jaoks.

Pühapäeval pidin lõunal minema sõbrannadega restorani “Maitsvat Tartut” proovima ja õhtul külla, seega hommikul pigistasin päevakavasse vaid lühikese jooksu. Taas 5,05km, 31:01, 6:09min/km, 141bpm ning indeks 53.

Järgmine nädal ootab vist taas tiir Tallinna ning jõuan teha viimased jõutrennid, enne kui Nepali mägesid vallutama läheme.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s