Trenninädal 21. – 27. jaanuar 2019

Screen Shot 2019-01-28 at 22.34.24.png

Eelmine nädal sai nii kähku otsa, et unustasin selle isegi kokku võtta. Kiire ülevaade lõpuks siin.

Esmaspäeval puhkasin tihedast nädalavahetusest.

Teisipäeval oli see haruldane hetk, kus kõik taevased tähed joondusid ning ehkki õues oli krõbekülm, sai riietus õige, tuult polnud, isegi tee oli enam-vähem ning välja kukkus nädala parima enesetundega jooks. Ainult Guardian Long Read jäi pooleli, sest mobiiliaku suri külma käes ära. Kokku 7,53km, 48:57, 6:30min/km, 137bpm ja indeks 54!

Kolmapäeval käisin jõusaalis. Sain jälle YouTube’ist häid harjutuste ideid ning rassisin kõikvõimalikke väljaastete variatsioone ja funktsionaalseid harjutusi kangiga vaheldumisi. Oli hüva.

Neljapäeval veetsin päeva sTARTUp Dayl ning olin õhtuks nii surnud, et pidasin seda tubase õhu mürgituseks. Läksin siis väiksele jooksutiirule, aga enesetunne ei läinud sugugi paremaks ja pidin oma lühikese ringi lõpuks jõuetusest täiesti hinge heitma. Samamoodi tahtis kella aku külma kätte ära kustuda. Kokku pingutasin 5,05km täis, 34:11, 6:46min/km, 133bpm ja indeks taas 54.

Reedel sain sTARTUp Day purki, tulin koju, sõin hernesuppi ja kooki ning vahtisin Mad Men’i vanu hooaegu. Parim reede ever.

Laupäeval käisin ennelõunal kiirelt jõusaalis ning tegin nii ettevaatamatult suurema raskusega esimese küki, et hakkas natuke alaselja peale. Muidu oli hea rassimine nagu ikka. Õhtul läksin enne päikeseloojangut veel koeraga pikale tiirule. Käed tahtsid lõpuks küll otsast kukkuda ja telefon suri jälle ära, aga lihtsalt nii-nii-niiiii ilus oli. Sain ka idee kevade poole Lubja tänava treppidele jooksuharjutusi tegema minna, sest need on nii ilusad, terved ja oi kui pikad. 😀

Pühapäeval läksime Jaanusega pikemale jooksule ning sumpasime Ülenurme kandis üle tunni aja. Teede kvaliteet oli äärmiselt ebaühtlane, samuti tõusis temperatuur sooja päikese käes vahepeal ligi kümme kraadi. Päris higine ja rõve jooks kukkus välja. Kokku 10,3km, 01:06:44, 6:29min/km, 143bpm ja indeks 53.

Uuel nädalal läheb trenniplaan natuke sassi, sest nädala lõpus ootab mind trennilaager puhkus Küprosel. Kavatsen kõigil päevadel viimast võtta ja üle pika aja lühikeste riietega kuival puhtal maapinnal joosta. Paradiis! (Loodetavasti!)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s