Trenninädal 26. november – 2. detsember 2018

nädal.png

Selle nädalaga pikka juttu pole – kuna sporditegemine päädis krõbekülma poolmaratoniga Vändras, siis ülejäänud päevad kulgesid kas puhkamise või taastumise rütmis.

Esmaspäeval puhkasin pärast eelneva pühapäeva 10-kilomeetrist jooksu.

Teisipäeval tegime Jaanusega rahuliku õhtuse jooksu jõe äärde. Kokku 6,68km, 41:36, 6:14min/km, 146bpm ning jooksuindeks 51. Oli mõnus karge ilm ja igati reibas jooks.

Kolmapäeval puhkasin.

Neljapäeval tegin viimase lühikese jooksu enne nädalavahetust ning pooljuhuslikult kukkus see välja sellise süsteemiga, et jooksin esimese kilomeetri kiiremini, teise lasin sörki, kolmanda jälle kiiresti ja neljanda taas sörki. Õues hakkas selleks hetkeks juba päris külmaks kiskuma, seega kiirus oli pigem sooja hoidmiseks. Kokku 3,99km, 23:29, keskmiselt 5:53min/km, 151 bpm ning jooksuindeks 49. Esimene kiirem lõik ajaga 5:21, teine 5:04.

Reedel taas puhkasin.

Laupäeval poolmaraton, millest vahutasin pikemalt juba eile.

Pühapäeval sõitsin tagasi Tartusse ning liigutasin ülejäänud päeva täiesti minimaalselt, sest lihtsalt ei viitsinud midagi ette võtta. Päris tore on vahelduseks niisama vedeleda. Muidu olid jalad poolmaratoni järel jumala okidoki, ainult kiirema sammuga poodi astudes tuli meelde, et eelmisel päeval midagi pingutatud sai. Uuest nädalast kibelen juba jälle jõusaali, sest praegu on see vahelduseks uus ja põnev.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s