Kohustuslik maratonieelne hala

Tegelikult ei ole ma seekord maratoni eel üldse eriti ärevil, sest mis seal siis ikka juhtuda saab. Pigem tahaks sellega seonduva muu jamaga juba vaikselt ühele poole saada. Näiteks ei sobi mulle absoluutselt see süsivesikute laadimine või suur puhkamine, sest enesetunne muutub vaid töntsimaks ning kõikvõimalikud kummalised kohad hakkavad valutama.

Ükspäev valutas mul jalutamise peale põlv, mingi valu on uuesti parema reie sees ning nüüd hakkas koeraga paari jooksusammu tegemise peale säär valutama. Lihtsalt niisama. See kõik toimub kusjuures paremas jalas nagu ma just ära ühendasin. Keha vist saab aru, et enam pole vaja vastu pidada ning kukub lõpuks tükkideks laiali ära.

Tagatipuks olen kummalise peavalu tõttu nii palju ibukaid krõbistanud, et ülemus tegi täna mu laual valitsevast narkopesast lausa pilti. #inspirational

Üks ideaalilmadest ja ülesvõte minu tavapärasest joomisprobleemist: 

Mis toitumisse puutub, pole ma tegelikult mingi süsivesikute laadimiseni põhimõtteliselt jõudnudki, sest puhas mõte neile keskendumisest pani mind ihalema kõikvõimalikke kooreseid suppe jmt süsivesikuvaest kraami. Mõtlesin, et üritan siis viimasel päeval veits rohkem rõhku panna ja tegelt söön ma ju niigi palju süsivesikuid. Eivä? Mis seal enam ikka päästa.

Peedimahla jõin. Megarõve oli. Tänaseks oli üks mahl veel nii jäledalt klimpi läinud, et oleksin äärepealt nuttes töölauale oksendanud. Või midagi. Mulle tundub, et mis iganes eelist ma sellest võita võiks, ei ole seda kindlasti väärt.

Ilmaennustust olen vaadanud kasvava ärevusega, aga hetkel lubab Yr.no just kõige ideaalsemat ilma (okei päris ideaalis võiks veel tubli 5 kraadi jahedamgi olla) ja võiks selle juurde nüüd püsima jäädagi. Vähemalt 5min tagasi näitas pühapäevaks 15-19 kraadi kerge tuuleõhuga pilvist ilma ning pealelõunaks 2mm vihma. Praeguseks on olukord kindlasti juba muutunud, aga ma jään nüüd vaimujõul just seda prognoosi reaalsuseks manama.

Edu kõigile teistele jooksupeoliste – ükskord saab see jooks läbi niikuinii. 😀

Pildiotsingu blerch oatmeal tulemus

Üks kommentaar “Kohustuslik maratonieelne hala

  1. Sa oled nagu see tüdruk põhikoolis, kes enne kontrolltööd alati räägib, et ta pole üldse õppinud ja pärast saab jälle 5.

    Homne ilm on 22-23 plusskraadi. Enne pärastlõunat pole ka mingit vihma oodata, nii et head küpsemist 🙂

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s