Käisin vene spordi-muusikali vaatamas

Natuke ka nagu sporditeema, aga sattusin kinno vaatama vene esimest spordi-muusikali “Jää”. Punkt, punkt, punkt. Üks kaaslane ütles selle lõpus tabavalt, et “see on üks sellistest filmidest, mille lõpus tükk aega kogud, kuni esimese lause suust saad.”

Tegemist on sürri kompotiga draamast, romantikast, muinasjutust, komöödiast, muusikalist (ütle “vene jõusaaliräpp” viis korda hästi kiiresti) ning jumal teab millest, mis mingil kummalisel kombel töötab (ehkki paar korda ebamugavusttekitavalt üle hea maitse piiri vankudes). Põhimõtteliselt on see nagu vene bollywood ja bollywood on tänapäeval tegelikult igati põnev vaheldus ühe malli järgi üles ehitatud hollywoodi masstoodangule.

Väidetavalt pidi see isegi mingitel tõsieluainetel tehtud olema, aga kes seda välja googeldab, kui sellest ainult vene keeles kirjutatakse. Igatahes kokkuvõttes mulle meeldis ja täitsa soovitan*.

*Oma rolli võis mängida ka joviaalne kohtumine Fii Maitsva Tartu menüü šokolaadifondant’iga või eriliselt hõrgu Uus-Meremaa sauvignon blanc’iga. Neid mõlemat soovitan ka. Fii võib olla küll Lõunakeskuse prügikasti- ja parklavaatega hotellisöökla, aga süüa teevad ikka üllatavalt hästi. 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s