Trenninädal 16.-22. oktoober 2017

nädal

Nagu nädala keskmisest aktiivsusest näha, siis välja kukkus mingil moel rekordinädal. 😀 Päeva keskmine aktiivsus 174%, sh 57km jooksu. Selle aasta jooksuskoor on hetkel kokku 928km, ehk kui eelmine aasta sain aasta lõpuks 1000 kilomeetri piiri murtud, siis väga palju ma seda tänavu ilmselt ei ületa.

Esmaspäev algas varahommikuse jooksutiiruga ümber Pärnu, millest lootsin kaunist kulgemist läbi sügisvärvides päikesetõusu. Tegelikkuses heitlesin mingi järjekordse orkaan Ophelia, tugevneva vihma ja eelnevale vaatamata paraja palavusega. 😀 Kokku tuli 10,75km jooksu ajaga 1:12, tempoga 6:42 min/km ning keskmise pulsiga 150. Runners index kündis ka põhjakihte, aga ma ei lasknud ennast sellest eriti morjendada, sest a) magamatus, b) kohvipuudus, c) tuul, d) #yolo.

Päeva jooksul oli ringikappamist veel palju ning õhtu lõpetuseks tegin väikse tiiru basseinis ja pika tiiru saunades. Saaremaa jooksu osas polnud ma sel hetkel just optimistlik.

Teisipäeva hommik algas talisuplusega Pärnu rannas, kus vesi läks nii aeglaselt sügavaks, et vette joostes olid labajalad juba tundetud, kui suurte ponnistuste toel alles põlvesügavuses vees olid. 😀 Reibas tunne ülejäänud päevaks oli garanteeritud.

Kolmapäeval tegin viimase jooksuürituse enne nädalavahetuse Saaremaad ning sörkisin kodu ümber rahulikus tempos 4 kilomeetrit (see on küll täielikult Polari jooksukava “süü”, et ma nii lühikeseks maaks üldse toast õue viitsin minna). Kokku täpselt 4km ajaga 28:50, tempoga 7:13 min/km ning pulsiga 128. Runners index tõstis seepeale nina mullast, aga seda ma tean juba ammu, et parima indexi saavutaksin ma vist ühe koha peal meritähena lamades. Mida aeglasem, seda ilusam.

Neljapäeval puhkasin nii palju kui võimalik ja sõitsime õhtul juba Pärnusse minu vanemate juurde ära, et laupäeval 6h jutti autos ei peaks kangestuma. Reedest pühapäevani osalesime minu esimesel Saaremaa kolme päeva jooksul ning selle kogemuse põhjal ei jää see mitte viimaseks. Kokkuvõtteks teen siiski eraldi postituse.

Teel Saaremaale Muhus turistitamas – sügisvärvides Üügu pank

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s