Trenninädal 9.-15. oktoober 2017

nädal.PNG

Olin esmaspäeval eelmise päeva pilatesest nii tiivustunud, et läksin ühe hooga power joogasse. Uhasin seal mõnuga triitsepsi kätekõverdusi teha ja naudin endiselt seda (taas)alustamise kiiret arengut, kus iga tunniga on vilumus aina suurem.

Teisipäeval vedasin end lihashooldusesse ning selle pettumussegused emotsioonid halasin juba blogisse. Ilmselt pean tulevikus sinna oma killer-rulli kaasa vedama, sest tavaline vahurull jääb nõrgaks.

Kolmapäeval käisin üle kuu aja pumbas ja avastasin, et tulnud on ka uus kava. Iseenesest tundusid lood sellised, et kui keha taasharjub, saab jälle raskusi peale laduma hakata. Muidugi isegi kergelt tehes oli järgmise päeva lihasvalu korralik pauk.

Neljapäeval tõi liikumise täis juba see, et suutsin umbes kolm korda bussidest maha jääda ja jooksin igale poole jala. Reedeks oli pumba lihasvalu vaid tuure üles võtnud, aga pärast pikka koolipäeva läksin prooviks üliettevaatlikule jooksuringile. Tegin kõnnipause ka vahele, et jalgades mingeid pingeid ei tekiks ja sörkisin mõnuga läbi halli vihma. Viimasel kilomeetril nägi see vist viimaks isegi jooksmise moodi välja. 😀 Kokku 4,46km, 33:51min, tempo 7:35min/km, pulss 120 ja runners index 56. Hea uudis oli see, et valu oli puhtalt lihasvalu.

Laupäeval käisin enne kooli sõbrannal abiks puid ladumas. Huvi pärast panin pulsikella randmel tööle ja 2-tunnise rahuliku puudeladumise keskmine pulss oli 90, ehk ainult mõni löök kõrgem kui näiteks lihashoolduses.

Pühapäeval nautisin vist selle sügise ilusaimat ilma kokku neljas maakonnas – Tartus, Järvamaal, Raplamaal ning Pärnumaal. Tagatipuks õnnestus mul kuskil Eidapere ja Vändra vahel esimest korda elus vabas looduses päris lähedalt kotkast näha. Esiteks tundus mulle autoroolis, et eespool tee ääres on suur koer ja võtsin igaks juhuks hoo maha, kui see “koer” äkki lendu tõusis ning veeeeel suuremaks osutus. Enam ma üldse ei imesta neid jutte, kuidas kotkad võivad lamba ka minema viia (okei, ma olen loomaaias ka kotkaid näinud ju küll, aga seal ei tundu see lind ikka päris reaalne).

Kui ainult jätkuks päikest järgmise nädalavahetuse Saaremaa kolme päeva jooksuni, sest sellega on kohe hoopis teine hoog sees kõigis tegemistes.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s