Kui jumal mõistust jagas…

Kõik, kes on regulaarselt bodypumbis käinud, teavad vist seda lihasvalu, mis tabab pärast täiesti uue kava tulekut. Paljud teavad ilmselt ka seda tunnet, kui sa pole mingil põhjusel mitu nädalat või veelgi kauem trenni saanud ning siis uuesti pumpama lähed. Tunne on umbes sama nagu poleks üldse kunagi kangitrenni teinudki.

Pannes nüüd need kaks tunnet kokku, õnnestus mul eile tabada jackpot, ehk minna üle kuu aja taas pumpa, kus vahepeal oli saabunud ka uus kava.

Pildiotsingu productive gif tulemus

Ja ikka – eriti irooniliselt pärast tänast hala, kuidas ma ainult mõistlikult trenni teeks, kui ainult taevaisa jalad tagasi annaks – tekkis mul õhtul ideepojuke täna õhtul Jaanusega seltsi mõttes pumpa kaasa minna. No et “äkki kui ma jalgadele kergelt teen, on ok” (kauplemise faas, halloo).

Õnneks oli mul mõistust proovida enne üks kükk teha – vaevu sain püsti tagasi ja roomasin nuttes diivanile. Nüüd laman siin ja spämmin postitusi igast kanalist. Millest selline loomepalang, küsite? Aga muidugi sellest, et mul on reisi järel nii palju muid asju teha, et parem lööd kõigele käega ja prokrastineerida väljundis, millest kõige vähem kasu on.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s