Trenninädal 2.-8. oktoober 2017

nädal

Seda nädalat võib taas vaikselt trenninädalaks nimetada, ehkki jõudsime kolmapäeval reisilt ja teine pool kulus taas ajavööndi ning elurütmiga kohanemiseks.

Kolmapäeval läksin õhtul kohe jooksuringile, sest eestimaa värviline sügis ja jahe jooksuilm tundus lihtsalt nii kutsuv. Kokku 6,5km ajaga 51:28, tempo 7:52 ja pulss 128. Jalad ei olnud päris nii korras, kui oleksin enam kui 3-nädalase jooksupausi peale lootnud, aga ilmselt oligi seda palju oodata. Muidu oli väga hea meel taas rajal olla.

Neljapäeval-reedel jalutasin palju ringi ning nautisin muuhulgas võimalust jälle üle Kaarsilla käia. Mu elukvaliteet näiteks tööle jalutamise marsruudi mõttes kasvas sellest hüppeliselt.

Laupäeval läbisin suhteliselt negatiivsete emotsioonidega Tartu Linnamaratoni 10km raja, millest vahutasin siin.

Pühapäeval plaanisin rahulikult puhata ning tegime päeval väikese tiiru Soomaale matkama ja mu vanematele külla. Kõhud head-paremat täis ning tagaiste aiasaaduste all ägamas, sõitsime Tartu poole tagasi, kui avastasin Tyski tunniplaani sirvides, et jõuaksin samal õhtul veel pilatesesse minna. Mõeldud, tehtud ja välja kukkus niiiii mõnus tunnike, mis mu eelmisest päevast kangele olemisele ühe pika pai tegi. Esiteks oli tore üleüldse pärast kuupikkust pausi spordiklubis tagasi olla, teiseks oli hea end igatepidi läbi väänata-painutada ning samas rahulikult kõikvõimalikke planguharjutusi teha.

Hakkasin seepeale kohe esmaspäevase power yoga ning teisipäevase lihashoolduse poole kiikama, sest see tundub olevat kraam, mida mu jalad hetkel vajavad. Ehkki mul polnud pühapäeval jooksust otseselt midagi häda, oli tunda, et sinna otsa joostes oleks vigastuseoht suur. Selles mõttes hakkasin kahe nädala pärast ootavat Saaremaa kolme päeva jooksu veidi pelgama, sest kardan ennast lolli peaga seal jälle vigaseks joosta. Seni aga võtan rahulikke trenne ja rullin-rullin-rullin.

125 Likes, 8 Comments - ILLUSTRATION⭐️ARTyoga (@michelles_art) on Instagram: “Yoga practice! #drawing #illustration  #yoga #dogs #sketchbook #quoteoftheday #ink #iyengaryoga…”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s