Meie mitte nii glamuurne elu

Olen siin ennegi maininud, et meil on noor corgi kutsikas nimega Notsu. Enam ta nii väga kutsikas polegi, sest meie printsessike tiburullike sai täna aastaseks. Tellisime talle aegsasti loomapoest kingiks ekstra suure närimiskondi ja olime ülimalt elevil, et ta nii kaua 1.) meie juures ja 2.) elus püsinud on. Selle juures veel võrdlemisi rõõmus ja ühes tükis pealegi. Neist viimane pidi aga kiiresti muutuma. 😀

Ma oleks pidanud need 7-aastased naabritüdrukud külla kutsuma, kes kogu aeg räägivad, et koera tahavad ja siis hautagusel häälel sosistades küsivad, kas koera kakat peab iga kord kilekotiga üles korjama. Mõnikord pole väikse kilekotiga küll midagi teha. (Jah, hoiatus, postitus sisaldab lapsikut sitaloopimishuumorit!)

Tänase õhtu…

Expectation

Laulame Notsule mahedal häälel sünnipäevalaulu, anname kondi kätte, mida ta seejärel naeratava näoga veidi näksib ning ülejäänud õhtu kaisutame õndsas üksmeeles diivanil.

Reality

Notsu haaras kondi peaaegu lennult ja veetis järgmise tunni seda raevukalt närides ning iga meie liigutuse peale urisedes. Jaanus läks vahepeal trenni. Ühel hetkel ei pidanud Notsu elevil seedekulgla hiigelkondi küljest rebitud lihale enam vastu ja ta puristas kogu selle elevuse tagumisest otsast köögipõrandale. Great! Party hard, Notsu!

Minu esimene adekvaatne lapsevanemdamine? Võtsin telefoni, tegin pilti ja saatsin Jaanusele, kes iga sellise asja peale ära minestada ja ropsi panna ähvardab. Seejärel astusin rahulikult üle Notsu, kes endiselt keskendunud ilmel parketiga ühtis, tegin akna lahti, kallasin just keemise lõpetanud kannust teele vee peale ning üritasin kogu oma hingamistegevuse ninasõõrmetest mööda juhtida. Notsu samal ajal matkas endises kägarkükis keskendunud ilmel esiku poole, mille peale avasin veel ühe akna. Kergendatud Notsu haaras kondi taas hambusse ja puges sellega oma pessa, kuni mina põranda tühjaks kühveldasin ning n+500 korda mopiga üle käisin.

Nüüd laman diivanil. Üksi. Notsu otsib jorisedes kohta, kuhu kont ära peita ja mu jalad külmetavad, sest kõik aknad on lahti. Aga kuigi koerapidamine pole kuigi glamuurne, on see tegelikult igati hingekosutav (ja karastav). 😀 Palju õnne, väike Notsu!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s