Trenninädal 4.-10. september 2017

Hõiva.PNG

Trenninädalaks on möödunud nädalat palju nimetada, sest tegelesin pigem söömise ning kõikvõimaliku asjaajamisega. Seetõttu tulid ka päevaaktiivsused päris kõrged, sest linna peal ringiasjatamist oli päris palju.

Esmaspäeval taastusime ümber Pühajärve jooksust ja käisin sel semestril esimest päeva koolis. Teisipäeval käisin kiire tiiru bodypumbis, kus sain käsu igati jalgu hoida ja seda ka tegin, ehkki alati on ilma kangita kükid tagantjärele tarkusena vaat et efektiivsemadki. Trennist läksin otse Lõunakeskusesse, kus sõbrannadega uue restoran Fii ning Apollo kino üle kaesime. See oli hea sissejuhatus maratoninädala söömarallile, sest toit oli restoranis tõesti imehea ning samas sain pearoast ja magustoidust kõhu ka trennijärgselt piisavalt täis, et ülejäänud õhtu enam süüa ei tahtnudki.

Kolmapäeval käisin muuhulgas notaris korterit ostmas, sõin kolleegi lahkumispeol terve mäe sefiiritorti ning asjatasin niisama palju ringi. Neljapäeval veetsin päeva ühel seminaril istudes (ja vaheajal saiakesi vitsutades). Olin plaaninud õhtul viimasesse joogasse minna, aga jaks oli õhtuks täitsa otsas ning jäin targu koju. Üldse tundsin, et magusa- ja muidu süsivesikurikas toitumine mulle pigem ei sobi, sest väsitab ära ning teeb olemise raskeks.

Reede õhtul käisin viimasel maratonieelsel jooksuringil, kus löntsisin aeglases tempos kodu lähedal tänavatel ning lõppu tegin ühe pika kiirenduse. Kokku 19:43min, 3km, tempo 6:31min/km ning pulss 143. Jooksuindeks masendav 47. Mingit head tunnet või maratoniootust see jooks küll ei tekitanud. Ülejäänud õhtu möödus pakkides ning läksime väga vara magama, et järgmine hommik kell 5:30 end juba Vilniuse suunas teele sättida.

Laupäeval üritasime nii vähe liikuda, kui võimalik, aga aktiivsust kogunes siiski ligi 80%. Vilniuse vanalinnas tiksus korteri, võistluskeskuse ja poe vahet loovides üllatavalt palju kilomeetreid, kuigi olime korteri võtnud vaevu pooleteise kilomeetri kaugusele stardist. Pühapäeval toimus aga kauaoodatud Vilniuse maraton, millest teen eraldi (megapika) postituse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s