Trenninädal 19.-25. juuni 2017

Hõiva.PNG

Kalendris on halliga märgitud need trennid, mille ma praegu käimas oleva trennikava järgi oleks pidanud ära tegema. Punasega on märgitud reaalselt tehtud trennid. Lahtrite all on näha päeva aktiivsus ja viimases lahtris nädala kokkuvõte.

Esmaspäevast kolmapäevani puhkasin neljapäevaseks jooksuürituseks. Kahe esimese päeva aktiivsusest on hästi näha, kuidas tööle-poodi-koju-koeraga õue marsruut toob õhtuks täis ainult 2/3 aktiivsuseesmärgist. Kolmapäeva õhtul tegime koeraga veel pikema kõnniringi ning aktiivsust tiksus ka üle 100%.

Neljapäeval jooksin Pärnus poolmaratoni, millest rääkisin siin.

Reedel taastusin jooksust veepargis ning spaas ja käisime õhtul ka rabamatkal.

Laupäeval möödus pool päeva autoga Saaremaale sõites ja jooksujärgne väsimus jõudis korralikult kohale. Hotelli jõudes vajusin kohe voodisse magasin paar tundi. Õhtul vedasime end korra moe pärast ka basseini, aga enamik päevast möödus vedelemisrežiimil.

Pühapäeval pidasin end juba piisavalt puhanuks, et ette võtta 11-kilomeetrine Harilaiu matk. See entusiasm rauges umbes neljandaks kilomeetriks, sest rada kulgeb peamiselt pehmes liivas ning lahtistel kividel, mis mu väsinud koibi just ei hellitanud. Viimased kilomeetrid tulid juba püsiva minupoolse tasasa halina taustal. 😀 Õhtu möödus taas vedelemise ning söömise lainel, kui välja arvata väike tiir jõusaali, kus tegin kätekõverdusi jm harjutusi ülakehale. Sinna otsa saun ja bassein ning puhkuselainel nädalale võiski joone alla tõmmata.

Harilaiu avarus

Kuna suutsin omale parema jala ülekoormuse just sedasi hankida, et tegin nädalate viisi iganädalaselt mingeid suuri sportlikke pingutusi ning ei jätnud pärast üritusi päevagi puhkamiseks, üritan seekord targem olla. Muidu jäängi hüplema selle reha otsa, et kui õigel ajal ei puhka, puhkad pärast sunniviisiliselt topelt (või kolme-, nelja-, ja nii edasi kordselt).

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s